Radom, ul. Wernera 10 (róg ul. Szarych Szeregów)
517 648 669

Dj-e w Explosion Club

DJ FraglesDj Fragles

Piotr Gawryszewski. Urodzony w 1989 r. rodowity mieszkaniec stolicy. Z muzyką zaprzyjaźniony od najmłodszych lat, czynnie za konsolą od 2006 r.

Od otwarcia pierwszej dyskoteki Explosion w Warszawie na stałe związany z tą firmą, prowadząc imprezy z gatunku disco/dance, oraz wszelkie eventy pod logiem Explosion Club.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu zagrać, oraz supportować czołówkę artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jak sam mówi: „to Dj jest w klubie dla ludzi”, tym przesłaniem zawszę stara się dostosować do potrzeb gości.

Oprócz grania zajmuję się realizacją dzwięku i światła.

DJ YooshiDJ Yooshi

Urodzony w Węgrowie w 1984 r. Rezydent klubu Explosion Warszawa. Od najmłodszych lat jego miłością jest muzyka. Swoja przygodę z profesjonalną dj-ką zaczął w 2002 r.

Grając w wielu klubach a także na innych imprezach plenerowych i nie tylko, doskonalił swoje umiejętności u boku najlepszych DJ-ów z Polski i nie tylko. Znany jest z elastyczności w dobieraniu repertuaru, dzięki czemu z powodzeniem odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych.

Zamknij Polub nasz profil na Facebooku
Zamknij

Informujemy że dla Państwa bezpieczeństwa Organizator w trakcie imprezy będzie stosował środki higieny i bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.