Radom, ul. Wernera 10 (róg ul. Szarych Szeregów)
517 648 669

O klubie

Explosion Club Radom to nowe miejsce na imprezowej mapie Polski. Mieści się u zbiegu ulic Wernera i Szarych Szeregów – takie położenie zapewnia dogodne połączenie dla mieszkańców miasta jak i osób przyjezdnych. Przed klubem znajduje się bardzo duży parking, bezpłatnie udostępniony gościom.

Explosion Club mieści się na pierwszym piętrze hali RHM, posiada dwa bary, dużą salę taneczną wraz ze sceną koncertową, mniejszą salę z miejscami siedzącymi oraz wydzielony Vip Room. Wystrój nawiązuje do warszawskiego klubu Explosion, który od 2010 roku zapewnia doskonałą zabawę mieszkańcom stolicy i okolic. Dekoracje w dużej mierze oparto na nowoczesnym oświetleniu LED. Sala taneczna posiada dodatkowo wysokiej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie dyskotekowe.

Explosion Club to miejsce dla fanów muzyki tanecznej i dyskotekowej, w dużej mierze polskiej muzyki disco polo i dance! Zgodnie z mottem klubu „Tu bawimy się najlepiej” dołożymy wszelkich starań, aby zabawa w klubie stała na najwyższym poziomie i na długo zapadła w sercach odwiedzających nas osób!

Do zobaczenia na pokładzie EXPLOSION CLUB!

Zamknij Polub nasz profil na Facebooku
Zamknij

Informujemy że dla Państwa bezpieczeństwa Organizator w trakcie imprezy będzie stosował środki higieny i bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.